• -20%
Acoustic Chillout - muzyka bez Zaiks 80 bpm
  • Acoustic Chillout - muzyka bez Zaiks 80 bpm

Acoustic Chillout - Akustyczny Chillout 80 bpm

46,00 zł Brutto
36,80 zł Zniżka 20%

Acoustic Chillout - Akustyczny muzyka z gatunku Chillout album w każdym formacie i na każdym nośniku.

Stan magazynowy:

Nośnik
Format
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Acoustic Chillout - Akustyczna muzyka z gatunku Chillout. Płyta rozpoczynająca kolekcję Acoustic Premium składającą się z 40 wyjątkowych utworów. Muzyka, w której instrumenty akustyczne połączono z ciepłym, elektronicznym w dużej części analogowym brzmieniem nowoczesnego gatunku chillout. Muzyka zaskakuje najwyższą jakością, różnorodnością i ciekawymi rozwiązaniami harmonicznymi znanymi z takich gatunków jak smooth jazz. Elementy te sprawiają, że muzyka z tych albumów nie znudzi nudzi się szybko, a więc sprawdza się wyjątkowo dobrze jako muzyczne tło w wielu punktach, w których muzyka powinna poprawiać samopoczucie klienta lub po prosty umilać mu pobyt.

demo_1

Specyficzne kody

EAN13
5901549266108
UPC
901549266108